Compare Listings

Description

Willa na sprzedaż Teneryfa południowa – z możliwością wynajmu

Wspaniała, luksusowa willa na wynajem lub na sprzedaż w samym centrum ekskluzywnej dzielnicy el Duque. Dom należy do zamkniętego kompleksu Habitats del Duque.
Na trzech piętrach znadziemy cztery sypialnie i cztery łazienki, dwa salony, dwie kuchnie, duży garaż, pralnię, oraz trzy słoneczne tarasy. W tak doskonale rozmieszczonych pomieszczeniach każdy z domowników może znaleźć miejsce odpowiednie dla siebie. Willa jest wspaniale wyposażona, posiada sprzęty najwyższej jakości. Dla wygody mieszkańców posiada zarówno schody jak i wygodną windę.
Ogród stanowi fantastyczną strefę relaksu dla całej rodziny i przyjaciół- znajdziemy tu prywatny, duży basen i liczne leżaki, otoczonych bujną roślinnością.
Zaledwie kilka minut od kompleksu położona jest przepiękna plaża, jedno z najlepszych centrów handlowych na Teneryfie oraz wiele wykwintnych restauracji.

Jest to doskonała lokalizacja zarówno do życia jak i do spędzenia wakacji na Teneryfie. Zamknięte osiedle jest gwarancją ciszy i spokoju, a wspaniałe położenie Habitats del Duque zapewnia łatwy dostęp do wszystkich udogodnień i atrakcji.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami i zobaczenia tej wyjątkowej nieruchomości na żywo. Jeśli interesuje Państwa wynajem willi, chętnie udostępnimy Państwu pełną listę dostępnego wyposażenia, udogodnień oraz cennik wynajmu.

Posiadamy w ofercie kilka innych willi w tym samym kompleksie, zapraszamy do odwiedzenia następujących linków

http://www.tenerifeluxuryresidences.com/pl/properties/willa-na-teneryfie-na-sprzedaz/

http://www.tenerifeluxuryresidences.com/pl/properties/nowoczesna-willa-na-teneryfie/

http://www.tenerifeluxuryresidences.com/pl/properties/willa-na-teneryfie-2/

 

Updated on May 8, 2018 at 2:57 pm

Contact Agent

Enquire about this property