Compare Listings

Description

Willa na sprzedaż Abama, na Teneryfie.

Przedstawiamy Państwu luksusowy projekt, który będzie realizowany w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji na Teneryfie. Abama Golf Resort położone jest w miejscowości Guia de Isora. Jest to miejsce dla słynące z cudownych widoków, luksusu i jednocześnie z pełnej prywatności.

Willa będzie konstruowana na działce o powierzchnii 750 metrów kwadratowych. Planowana powierzchnia mieszkalna domu to 427 metrów kwadratowych.

W piwnicy znajdować się będzie duży garaż na kilka samochodów, pralnia, składzik oraz dwa pomieszczenia o łącznej powierzchni ponad 90 m2, które mogą być zaaranżowane chociażby jako sypialnie czy dodatkowy salon, albo siłownia.

Na kolejne piętra prowadzić nas będzie wygodna winda oraz schody. Na parterze znajdziemy przestronny hall, wiodący do czterech sypialni z prywatnymi łazienkami i dodatkową toaletą. Każdy pokój będzie mieć dostęp do dużych tarasów, z których rozciąga się niesamowity widok na okolicę.

Najwyższe piętro składać się będzie z dużego i słonecznego salonu, doskonale wyposażonej kuchni z jadalnią, ubikacją,  głównej sypialni z łazienką, oraz tarasu łączącego wszystkie pomieszczenia i dającego dostęp do prywatnego basenu ze wspaniałymi widokami.

Willa będzie posiadała liczne przeszklone ściany, które zapewniają dużo światła wewnątrz pomieszczeń, oraz tworzą spójną całość z otoczeniem domu. Basen typu Infinity dzięki umiejscowieniu na najwyższym piętrze nieruchomości, będzie oferował najlepszy widok na wybrzeże. W ogrodzie zostaną umieszone bujne rośliny, oraz wysokie palmy. Cała willa będzie wykonana z materiałów najwyższej jakości, odpowiadając na oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Updated on May 8, 2018 at 11:54 am

Contact Agent

Enquire about this property