Compare Listings

Description

Willa Abama Bellevue II to jeden z najnowszych projektów realizowanych na terenie Abama Golf Resort. Sześć wolnostojących i półotwartych rezydencji z widokiem na pola golfowe, ocean i góry. Każdy z pięknych domów jednorodzinnych został zaprojektowany przez architektów Virgilio Gutiérrez Herreros i Eustaquio Martínez zgodnie z najwyższymi standardami i z niezwykłą dbałością o najdrobniejsze szczegóły.
Powierzchnia tych pięknych domów wynosi od 185 do 260 m2 i są one wygodnie rozmieszczone na działkach od 400 do 650 m2. Okolica w której się znajdują jest bardzo spokojna i zdecydowanie sprzyja wypoczynkowi.

Wszystkie wille dysponują prywatnym parkingiem i basenem, a dwupiętrowe wille dodatkowo wyposażone są w mały basen na pierwszym piętrze. Te luksusowe nieruchomości są oddawane w Państwa ręce całkowicie wykończończone i to nie tylko wewnątrz. Projektanci pamiętali również o części ogrodowej, która będzie pięknie zaaranżowana bujnymi roślinami i rosłymi palmami.
Ekskluzywne domy Bellevue podlegają pełnej, całodobowej ochronie. Właściciele i goście mają całkowity dostęp do wielu atrakcji i udogodnień, między innymi do profesjonalnego kompleksu tenisowego, plaży i pola golfowego – jednego z najlepszych w Europie. Dostępne są również usługi zarządzania nieruchomością (usługi sprzątania, prania, ogrodnictwa, konserwacji basenu i cateringu).

Abama Bellevue oferuje najlepszą, prestiżową lokalizację, panoramiczne widoki i spokojną okolicę. Wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się tą piękną wyspą!

Updated on April 26, 2018 at 12:56 pm

Contact Agent

Enquire about this property

error: Content is protected !!