Compare Listings

Description

Sueño Azul w Callao Salvaje, trzypokojowy dom z widokiem na ocean.

Przedstawiamy Państwu uroczy dom, z cudownym widokiem na Ocean Atlantycki. Ta atrakcyjna cenowo nieruchomość znajduje się w pięknej, malowniczej miejscowości Callao Salvaje, w kompleksie Sueño Azul, na południowym zachodzie Teneryfy.

Callao Salvaje znajduje się jedyne 10 kilometrów od Las Americas, więc stosunkowo niedaleko od najbardziej popularnych miast wyspy. Na Teneryfie Callao Salvaje znane jest jako spokojne miasteczko, pełne pięknych domów i apartamentów, od kilku lat cieszy się również nowo wybudowaną plażą. Znajdziemy tutaj także liczne, przyjemne knajpki i restauracje, kilka mini marketów i butiki. Jest to idealne miejsce jeśli szukamy atrakcyjnej lokalizacji, z dala od zgiełku i tłumów turystów.

Ten uroczy dom, który prezentujemy Państwu znajduje się na działce o powierzchni 500 metrów kwadratowych. Powierzchnia mieszkalna tej nieruchomości to 120 m2. Składają się na nią trzy sypialnie- każda o niepowtarzalnym stylu, dwie duże łazienki z wanną, oraz przestronny salon z jadalnią i aneksem kuchennym. Częśc kuchenna jest nowocześnie wyposażona, dodatkowo posiada tzw. wyspę, która jeszcze lepiej integruje przestrzeń salonu i kuchni. Na zewnątrz znajdziemy zadaszony taras o powierzchni 150 metrów kwadratowych, a dalej uroczy ogród pełen bogatej roślinności i drzew. Umieszczono tutaj również stół z krzesłami, wygodne sofy, tworząc wspaniałą strefę wypoczynkową dla całej rodziny. Dodatkowo na dachu domu znajduje się kolejny taras, doskonały do napawania się słońcem, cudownymi widokami na Ocean Atlantycki i sąsiednią wyspę la Gomera. Dodatkowym atutem, o którym warto wspomnieć jest dostęp do basenu w kompleksie Sueño Azul.

Mimo, iż jest to wieloletni dom to posiada on duży potencjał i jest utrzymany w bardzo dobrym stanie, wyposażony i udekorowany w nowoczesnym stylu.

Dlatego jeśli poszukują Państwo atrakcyjnej cenowo inwestycji na tym obszarze, może być to doskonała okazja. Przy naprawdę niewielkim nakładzie finansowym można ten uroczy dom dostosować do swoich potrzeb, lub na przykład do wynajmu wakacyjnego.

Sedecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z nami i do obejrzenia tej nieruchomości na żywo.

Updated on January 30, 2018 at 12:12 pm

Contact Agent

Enquire about this property