Compare Listings

Description

Siam Gardens to najnowszy projekt 24 luksusowych willi położonych w najbardziej prestiżowej lokalizacji na Teneryfie. Te spektakularne domy zostaną zbudowane na wzgórzu, tuż nad słynnym aquaparkiem – Siam Parkiem. Ta fantastyczna okolica zapewnia jeden z najbardziej niesamowitych widoków na ocean i wybrzeże. Jedyne 5 minut spacerem od Siam Gardens znajduje się centrum handlowe – Siam Mall, gdzie można znaleźć wiele punktów usługowych, sklepów i restauracji. Siam Gardens jest doskonale połączone z autostradą, dając łatwy dostęp do każdego miejsca na Teneryfie.

Mają Państwo do wyboru dwa rodzaje willi; z dwoma lub trzema piętrami.

Typ A- z dwoma piętrami

  • W piwnicy znajdować się będzie przestronny salon, jedna sypialnia z łazienką oraz dodatkowy pokój gościnny.
  • Na parterze zostanie umieszczony przestronny salon, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka, dwie sypialnie z tarasami i prywatnymi łazienkami. Na zewnątrz będzie piękny ogród ze specjalnie wydzielonym miejscem do grillowania, oraz fantastyczny basen typu Infinity w otoczoniu wysokich palm

Wszystkie piętra połączone są schodami i wygodną windą.

Wszystkie domy w Siam Gardens będą konstruowane i wykańczane przy użyciu najwyższej jakości materiałów, z dbałością o najdrobniejsze detale.

Jeśli poszukują Państwo luksusowego i nowoczesnego domu w przepięknym otoczeniu oraz z najlepszym widokiem na ocean, Siam Gardens niewątpliwie spełnią Państwa oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu z nami!

Updated on May 28, 2018 at 1:15 pm

Contact Agent

Enquire about this property

error: Content is protected !!