Compare Listings

Description

La Chiquita Tenerife

La Chiquita to luksusowy kompleks willowy zaprojektowany przez znanego architekta Leonardo Omar’a. Położony będzie  w prestiżowej okolicy Abama, w Guia de Isora. Ta doskonała lokalizacja oferuje wspaniałe widoki na pole golfowe i ocean.

Do wyboru mamy 25 osobnych domów. Projekt charakteryzują proste linie i delikatne kolory, dając poczucie czystości, wygody i swobody. Domy będą miały powierzchnię od 150 do 220 m2, położone będą na działkach o pow. około 800m2. Każdy z nich będzie posiadał piękny ogród z prywatnym basenem typu Infinity.

Wille będą się składały z trzech poziomów. W piwnicy będziemy mogli znaleźć duży garaż, pralnię oraz składzik. Na kolejne piętra prowadzić nas będą schody oraz wygodna winda.

Na głównym piętrze znajdziemy przestronny salon z wyjściem na taras, zewnętrzną jadalnię i ogród z basenem. Salon połączony jest z przestronną kuchnią z tzw. wyspą. Idąc dalej trafimy na sypialnię z łazienką oraz osobną toaletę.

Najwyższe piętro posiadać będzie trzy sypialnie z dwoma łazienkami oraz przejściowy pokój, który może być dodatkowym salonem lub bawialnią.

La Chiquita oferuje najwyższe standardy, doskonałe wykończenia i pełen luksus użytkowania. Prestiżowa lokalizacja gwarantuje jedne z najcudowniejszych widoków na ocean i pole golfowe, a dzięki przeszklonym ścianom domu można cieszyć się wspaniałym krajobrazem przez cały czas.

Updated on April 23, 2018 at 1:00 pm

Contact Agent

Enquire about this property