Compare Listings

Description

Apartamenty z widokiem na ocean.

Infinity to najnowszy projekt lukusowych apartamentów, który realizowany będzie w miejscowości Palm Mar. Jest to propozycja dla wszystkich, którzy szukają nowoczesnego mieszkania i najwyższego standardu. I przede wszystkim dla osób, które marzą o ekskluzywnym apartamencie tuż przy oceanie. Infinity będzie konstruowane w pierwszej linii od oceanu, więc lepszego widoku nie można sobie wyobrazić!

Oprócz doskonałej lokalizacji, apartamenty wyróżniać będą liczne przeszklenia, które zapewnią zarówno wspaniały widok na okolicę jak i bardzo wysokie nasłonecznienie pomieszczeń. Na dachu kompleksu znajdziemy duży basen i jacuzzi do dyspozycji mieszkańców. Najekskluzywniejsze apartamenty znajdujące się na najwyższym piętrze będą posiadały dodatkowo prywatne baseny.

Palm Mar to spokojna, urocza miejscowość o doskonałej lokalizacji. Znajduje się tylko 15 kilometrów od lotniska, sąsiaduje z popularną miejscowością Los Cristianos, w praktyce oddziela je jedynie góra Montaña de Guaza. W Palm Mar znajdziemy kilka wspaniałych restauracji i butików, ale przede wszystkim należy docenić to miejsce za niesamowite krajobrazy, uroczą plażę i cichą promenadę. W ostatnich latach Palm Mar zaczęło się bardzo prężnie rozwijać i to właśnie tutaj realizowanych jest coraz więcej projektów mieszkaniowych.

Istnieje 10 typów apartmentów w tym kompleksie, a każde z mieszkań posiada odrębną cenę w zależności od położenia. Dlatego podane są ceny minimalne w danym typie. Zapraszamy do kontaku z nami, chętnie wyślemy Państwu plany i katalogi projektu Infinity.

Updated on April 6, 2018 at 2:46 pm

Contact Agent

Enquire about this property