Compare Listings

Description

Apartament Caldera del Rey

Nowoczesny i luksusowy apartament położony prestiżowej lokalizacji Caldera del Rey, tuż nad Siam Parkiem. Powierzchnia mieszkania wynosi 110 metrów kwadratowych. Składa się ono z trzech sypialni z dwoma łazienkami, jednej dodatkowej toalety dla gości, salonu i osobnej kuchni. Apartament posiada wspaniały ogród z prywatnym basenem. Z mieszkania możemy podziwiać cudowny, panoramiczny widoki na ocean i całe wybrzeże. Na zewnątrz znajduje się miejsce parkingowe na dwa samochody. Mieszkanie wyposażone jest także w klimatyzację, oraz posiada wstępną instalację do montażu paneli słonecznych. Mieszkanie wystawione jest na sprzedaż wraz z meblami i wyposażeniem.

Caldera Del Rey to jedna z najlepszych i najciekawszych dzielnic mieszkalnych Teneryfy. Położona jest na wzgórzu, dzięki czemu posiada cudowny widok na całe wybrzeże od Los Cristianos aż do Costa Adeje. W okolicy znajduje się wiele luksusowych willi i rezydencji. Obszar ten jest wyjątkowo spokojny, a jednocześnie znajduje się bardzo blisko punktów usługowych. Kompleks znajduje się właściwie tuż nad nowoczesnym centrum handlowym Siam Mall, w którym znajdziemy liczne sklepy i restauracje. Od Playa de las Americas dzieli nas ok. 15 minut pieszo.
Jeśli poszukują Państwo mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji z cudownym widokiem na wybrzeże Teneryfy, ta propozycja z pewnością zrobi duże wrażenie. Apartament posiada wielki potencjał, również pod kątem inwestycji.

Updated on April 10, 2018 at 2:44 pm

Contact Agent

Enquire about this property

error: Content is protected !!