Compare Listings

Agencja nieruchomości na Teneryfie z ponad 15-to letnim doświadczeniem.

                                              Ricardo Esquivel – dyrektor

Naszym celem jest zapewnienie Państwu profesjonalnej i kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie.
Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi deweloperami i architektami na wyspie, starając się sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów.
Wiemy, że zakup nowego domu to dla wielu z naszych klientów wyjątkowy moment. Właśnie dlatego nie tylko pośredniczymy w znalezieniu wymarzonej nieruchomości, ale  jesteśmy do Państwa dyspozycji w całym procesie zakupu. Pomożemy uzyskać kredyt hipoteczny, udzielimy porad prawnych i podatkowych, możemy rownież zająć się remontem i aranżacją nowego wnętrza. Cała gama usług w jednym miejscu.
Zapraszamy Państwa do kontaktu z Nami, również w celu znalezienia atrakcyjnej inwestycji lub sprzedaży nieruchomości.
Tenerife Luxury Residences oferuje profesjonalną obsługę, dostępną w języku polskim, hiszpańskim, angielskim, niemieckim, włoskim, francuskim oraz niderlandzkim. Nasze biuro znajduje się w samym centrum Costa Adeje, tuż przy popularnym centrum handlowym Plaza del Duque.
W naszej ofercie znajdą Państwo najlepsze nieruchomości na Teneryfie. Posiadamy duży wybór nowoczesnych apartamentów i ekskluzywnych willi, również z rynku pierwotnego. Zapraszamy do wysłania do nas zapytania wraz z krótkim opisem poszukiwanej przez Państwa nieruchomości. Dołożymy wszelkich starań, by znaleźć dla Państwa wymarzony dom, dostosowany do Waszych potrzeb i budżetu. Jeśli planują Państwo pobyt na Teneryfie, możemy zaplanować wcześniej obejrzenie interesujących Państwa nieruchomości.

Join The Discussion